Dnes je čtvrtek, 23.5. 2024 (Vladimír)
co bylo

Tyto stránky jsou zastaralé, prosím přejděte na nové kliknutím SEM.

Lesní brigády na Kunvaldě

Brigáda 2017

I letos zveme všechny příznivce divoké přírody na 57. lesní brigádu na Kunvald. Tentokrát začínáme ve sobotu 1. července. Těšit se můžete na skvělou práci a hlavně zábavu a relax! Pozvánku stahujte zde, budeme rádi když ji pošlete i svým kamarádům a známým.
Každopádně nám dejte vědět, že přijedete, ať s vámi počítáme!

Jaké to je na brigádě?Skvělé!

Máš několik možností jak se o tom přesvědčit sám. Prolistuj si první (a asi i poslední) číslo brigádnického časopisu Baron Parish..., prohlédni si fotogalerii. A že je brigádník opravdu tvor tvořívý a všestranně zručný svědčí i tyto dvě prezentace - jedna starší, druhá novější.

Organizace brigády

Každoroční brigádu organizuje YMCA Brno klub Kuny. Brigáda není jedinou aktivitou klubu, který působí v Nosislavi. Dalšími aktivitami jsou především různé sporty a hry pro děti a hlavně mládež. Jak už to tak bývá, tak každý klub potřebuje své členy. Proto bych chtěla apelovat hlavně na vás, brigádníky, ale i vy ostatní nejste z této nabídky vyloučeni. Takže staň se členem klubu!. Co musíš udělat? Stačí vyplnit jednoduchý formulář, poslat mi ho a zaplatit členský poplatek (studenti - 70Kč/rok) a jednorázový registrační poplatek - 50Kč. Co ti to přinese? Budeš mít zdarma cestovné na brigádu i z brigády, můžeš se účastnit dalších akcí pořádaných klubem i celou YMCou za výhodné ceny (ne-li zdarma). Bližší info podám a přihlášky přijímám .

Videa z brigády

Na brigádě 2009 nás navštívil štáb ČT a natočil s námi krátkou reportáž. Pořad si můžete prohlédnout zde a příště s námi jeďte také!

Seriál oplocenky na brigádě - 2. díl

Seriál oplocenky na brigádě - 1. díl

Tanec se srpy - důkaz brigádnické všestrannosti a hravosti

Chleborugby - na brigádě přizpůsobujeme sporty drsným podmínkám