Dnes je pondělí, 29.5. 2023 (Maxmilián)
co bude

Tyto stránky jsou zastaralé, prosím přejděte na nové kliknutím SEM.

SOM CUP - volejbal 2017

Zveme všechny příznivce odbíjené do Brna na SOM CUP 2017! Letos se potkáme opět v Brně a těšit se můžeš, krom samotného sportu, na další známé i neznámé ze seniorátu, na společně strávený čas a samozřejmě na skvělou atmosféru. V Brně pak bude možnost přespat a jít ráno na bohoslužby. A to všechno můžeš zažít i ty, když přijedeš na SOM CUP!

Kde a kdy se hraje?

Bude se hrát v Brně v sobotu 23. 9. 2017 od 14:00 (sraz na zastávce Lipová (směr výstaviště, šalina č.1) v 13:45). Na Lužáneckém hřišti.
V tělocvičně MU na Vinařkách (Vinařská 5, Brno).
(Místo bylo kvůli předpokládánému počasí změněno.) Předpokládaný závěr je asi v 19:00.

Přihlašování

Pokud je to možné, tvořte mezi sebou týmy, pokud ne - nevadí. V každém případě se co nejdříve přihlašte skrzevá náš online formulář. Nejpozději do 15. 9., nejlépe ale co nejdříve, ať víme kolik kurtů zarezervovat! Děkujeme. Týmy přihlašuje jejich kapitán, jednotlivci se hlásí sami - určitě se k vám někdo najde. Každopádně o sobě dejte vědět! Děkujeme.

Pravidla a vybavení

S sebou si vezměte dres (kreativitě se meze nekladou), obuv (do tělocvičny a na ven), lehké občerstvení a startovné 50Kč + 20 Kč na jídlo pro ty, kteří by chtěli přespat v Blahoslavově domě.
Hrát budeme v týmech po 6 hráčích, minimum jsou 2 dívky v poli, počet hráčů na střídání je max. 1 na tým.

Nebojte se!

Budeme rádi, když přijede co nejvíce týmů a pořádně si zahrajeme. Samozřejmě nikdo není ani zdaleka profík, takže i vy, kdo volejbalem moc nevládnete, neváhejte a přijeďte! Rozšiřujte, prosím, informace o turnaji mezi svými kamarády (např. přes Facebook).

Váš SOM