Dnes je sobota, 13.7. 2024 (Markéta)
co bude

Tyto stránky jsou zastaralé, prosím přejděte na nové kliknutím SEM.

SOM CUP - 18. února 2017

Je tu nový rok a s ním i čas se po Vánocích řádně protáhnout. A proto zveme všechny florbalové hráče na jarní SOM CUP, který se odehraje v sobotu 18. února. Hrát se bude v sokolovně na Kounicově.

Co to je SOM CUP?

Ve své (hodně hluboké) podstatě je to něco jako Stanley cup, ale dá se říci, mírně zdokonalený. Koná se dvakrát ročně, hraje se florbal či volejbal. Hlavní cenou je pohár, který touží pozvednout nad hlavu každý uvědomělý mládežník až třicátník. Hrát se bude především o čest, pověst a všeobecné uznání (nikoliv o $'s). Vedlejší důvody jsou zřejmé - trocha protáhnutí a snad i pobavení...uvidíme:-)

Kde a kdy se hraje?

Akce proběhne v prostorách sokolovny na Kounicově ulici (Kounicova 20, TJ Sokol Brno I). Hrát se bude dole, v hale míčových sportů. Srazíme se ve spodním vestibulu. Klání vypukne 18. února 2016 v 16:00. Sraz je už v 15:45, aby nebyly zbytečné (placené) prostoje. Proto dodržte tuto hodinu, prosím. Předpokládaný závěr je v 19-20 hodin. Poté je možné zdržet se k "přátelskému posezení u kávy/čaje" či k "bloumání po krásách města Brna", dle libosti...

Pravidla a vybavení

  • Pokud můžete, vezměte si vlastní florbalku.
  • Hrát budeme v týmech po pěti (brankář+4 hráči v poli).
  • Minimum je jedna dívka v poli (ne v týmu!).
  • Maximální počet hráčů na střídání jsou 2 lidi za každý tým.
Další pravidla zde.

Organizace turnaje

Pokud je to možné tvořte mezi sebou týmy, pokud ne, nevadí. V každém případě se co nejdříve ozvěte Hance Průdkové na její : hanaprudkova@seznam.cz. Kapacita turnaje je omezena, tudíž s ničím neváhejte! Týmy přihlašuje jejich kapitán, jednotlivci se hlásí sami - určitě se k vám někdo najde. Každopádně o sobě dejte vědět. Děkujeme.
Průběžné informace se objeví na Facebooku.


S sebou si vezměte dres (kreativitě se meze nekladou), obuv, lehké občerstvení, onu florbalku, pokud vlastníte, a startovné 50Kč.

Nebojte se přijet!

Budeme rádi, když přijede co nejvíce týmů a pořádně si zahrajeme. Samozřejmě nikdo není ani zdaleka profík, takže i vy, kdo florbalem moc nevládnete, neváhejte a přijeďte!

Váš SOM