Dnes je sobota, 13.7. 2024 (Markéta)
co bude

Tyto stránky jsou zastaralé, prosím přejděte na nové kliknutím SEM.

ČloBrDo, tentokrát v Brně-Židenicích

Společenští pařmeni, zveme vás k posezení u stolních her! Přijeďte 4. března do Brna. Nejlépe, když přijedete už dopoledne - máme připravenou procházku po Brně (batohy vám dopravíme přímo do Židenic, abyste se s nimi nemuseli tahat) a následně si zajdeme někam oběd dle každého chutí :) Kdo již Brno důvěrně zná a dá přednost obědu v pohodlí domova, bude vítán odpoledne v Židenicích!

Program sobotního odpoledne bude, jak zřejmo z názvu akce, vyplněn hraním stolních her. Díky tomu, že probíhá mnoho herních partií zároveň, není problém naučit se a zahrát si spoustu zajímavých her (mezi nejznámějšími např. Bang, UNO a Osadníci). Atmosféra uvnitř se změní na tu vlastní kasinům. S jedním rozdílem - nemusíte se bát, že přijdete o vaše úspory. I přes náročnou mentální činnost vyvíjenou celé odpoledne k přelstění vašich spoluhráčů jsme zatím (v minulých letech) neviděli někoho odcházet večer s bolavou hlavou. Naopak, většinou se hraje dlouho do noci. K dispozici je totiž spousta buchet a tekutin!

V neděli ráno se jde do kostela, čímž celou akci ukončíme. Tak neváhejte, sbalte hry a napečte buchty a přijeďte v sobotu 4. března do Brna!

Kdy?

4. 3. 2017 od 10:00

Kde?

Sraz je na hlavním nádraží, odkud se půjdeme nejdřív projít po Brně.

Samotné deskovky pak budou spáchány ve sboru v Židenicích.

Co s sebou?

  • karimatku+spacák (spíme na zemi)
  • chcete-li, tak vaše oblíbené stolní hru (na facebooku se řeší, kdo co bere)

Vstupné - 2 možnosti

  1. buchta/pomazánka (domácí)
  2. 50 Kč

Jídlo zajištěno (ve spolupráci s případnými buchtami... od vás ;) )

Organizace

Přihlašujte se na facebooku nebo na (info@embs.cz), ať víme, s kolika pařmeny můžeme počítat!

Jednou z největších výhod stolních her je, že hrajete za přítomnosti Vašich spoluhráčů. Ti se neschovávají někde daleko za jiným počítačem, ale komunikují, dohadují se, pletichaří přímo před Vašima očima. Jde tedy o mnohem lepší trénink pro skutečný život, ve kterém je mnoho podobného "hraní", třeba o lepší pracovní pozici, o pozici mezi spolužáky ve škole, o lepšího partnera a podobně.

Další velkou výhodou stolních her, například proti počítačovým hrám, je, že neničí oči, nezabírají tolik času, a hráče nevytrhují z reality.

Potom také mnohem lépe trénují Váš mozek, protože i u té nejjednodušší stolní hry se často zábavně a skoro nevědomky napřemýšlíte mnohem více než u hraní většiny her elektronických. Není zde totiž přítomen žádný stroj, žádná technika, která by myslela za Vás a otrocky Vám chystala jednotlivé herní situace. To všechno si u stolních a deskových her musíte udělat sami! (zdroj)

Těšíme se na shlednou
SOM